ГлавнаяНиколаевская область Николаев → детский санаторий «Южный»
Николаев детский санаторий Южный
детский санаторий "Южный" в Николаеве

детский санаторий "Южный" в Николаеве

Детский кардио-ревматоидный санаторий 'Южный' в Николаевской области, г. Николаев специализируется на лечении детей с заболеваниями сердечно-сосудистой системы. В санатории 'Южный' в Николаеве проходят лечение и оздоровление дети возрастом 6 - 16 лет.
Отзывы туристов
положительныеотрицательныенейтральные

Добавить отзыв      • Viktorija
  12 ноября 2017 00:18:20
  Привіт! Я хочу залишити добрий коментар про цей санаторій! У ньому кожна дитина, яка САМА ЗАХОЧЕ, може добре провести свій час, оздоровитися, знайти нових друзів, пізнати щось цікаве і корисне для себе, відпочити від школи і батьків. З дітьми працює багато кваліфікованих фахівців - уважні лікарі, медсестри, чуйні і досвідчені вихователі, які допомагають розвиватися і навчатися у період навчання. Працівники їдальні завжди готові нагодувати дітей. Тут дитина може отримати курс масажу, оздоровчі процедури у фізичному кабінеті, зробити кардіограму серця і отримати пораду лікаря- кардіолога щодо лікування , здати різні аналізи крові і теж отримати поради лікаря- педіатра, може проконсультуватися у стоматолога і полікувати зуби. Також є прийоми і осмотри ЛОР- врача і дерматолога. З дітьми працює організатор виховної роботи, проводить виховні , розважальні​ заходи, організовує екскурсії в музеї, бібліотеки, театри. Тут дитина навчається самостійності , обслуговувати себе , спілкуватися з іншими дітьми, допомагати . Є ще дуже багато плюсів . Шановні батьки привозьте своїх дітей в цей санаторій, не бійтеся)
 • Вікторія
  09 ноября 2017 19:15:31
  Мені дуже подобається цей санаторій тому, що тут працюють справжні майстри своєї справи! Це добрі, чуйні і дружелюбні вихователі, які завжди вислухають , зрозуміють і допоможуть розібратися у питанні або проблемі. Це вмілі кухарі, які працюють з ранку до самої ночі, щоб накормити дітей. Це уважні лікарі і медсестри, які допомагають оздоровитися. Тут дуже весело і цікаво! Тут можна зустріти нових друзів; не відставати, а підтягнути свої знання з навчання , бо викладаються уроки зі всіх предметів; провести весело із користю свій час, ще й оздоровитися! Змінити старі обставини на нові, відпочити від батьків, школи) Я хочу знову і знову приїзджати сюди ) чекаю нових пригод)
 • Illy
  11 июля 2017 20:05:05
  Ужасный санаторий,питание очень плохое,воспитателей набирайте молодых,а не старых марозмотичек,за детьми не смотрят,отношения к детям отвратительное,а комнаты вообще как в казармах,но только у малишей плохие . Дети радуються бутерброду утром.Все что там могло понравиться,ето общения и знакомства,хорошое отношения со стороны Альбины.А как объяснить то что на территории санатория валяються пустые бутылки от спиртных напитков.
 • Татьяна
  07 июля 2016 15:35:59
  Ужасное место, где совершенно не смотрят за детьми!