Гостиница «Высокий перевал» Вышков, Ивано-Франковская обл.


Здесь созданы все необходимые условия для зимнего отдыха и занятий горнолыжным спортом. А весной и летом – прогулки по туристическим маршрутам, по крутым тропинкам карпатских гор.

По желанию отдыхающих организуются разнообразные экскурсии по историческим и святым местам Карпат.

В свободное от активного отдыха время можно понежиться в бассейне, оздоровиться в сауне, азартно сыграть в бильярд и настольный теннис или просто насладиться горячительными напитками в баре. На территории туристической базы расположена автостоянка с охраной, есть пункт проката лыжного снаряжения.

Для услуг отдыхающих работает изысканная кухня на все вкусы, которая улучшит Ваше здоровье и приятно поразит колоритом национальной кухни.

Инфраструктура отеля:


- Кафе Бар Ресторан
- Сауна
- Бильярдная
- Конференц-зал
- Бассейн
- Фитнес клуб

Услуги отеля:


- Конференц-зал
- Сауна
- Бассейн
- Массажный кабинет
- Бильярд
- Настольный теннис
- Детская игровая площадка
- Сейф
- Парковка
- Стирка одежды
- Глажка одежды
- Прокат горн. снаряжения: лижи
- Разное: музыканты и танцоры

К сожалению, Гостиница «Высокий перевал» в Вышкове еще не подключен(а) к системе онлайн бронирования bron-line.com
Рейтинг 3.00 из 5. Всего комментариев:
Гостиница Высокий перевал

Адрес: Вышков , .

Телефон: .

 • 5.00
  Оксана
  Понравилось:
  Номера отличные, питание отличное, все что пишут на сайте а именно: сауна, баня, колыба, бассейн, все есть. На территории даже ручные олени. Ездили с ребенком 4 года, малыш получил массу удовольствия, оленей кормил, костры горели, река шумит, в общем классно.

  Не понравилось:
  Лично у меня одна претензия к пансионату: НЕ РАБОТАЛИ ПОДЪЕМНИКИ. Очень неудобно, вниз спустился и обратно на своих двух лезешь на 500 м на гору, дальше заходить сил не хватало. Оказалось, если в пансионате менее 30 человек они подъемник не запускают.
  31.01.2011 г.
 • 3.00
  Николай
  Понравилось:
  Добрий день! Сьогодні з дружиною повернулися з відпочинку! В загальному комплекс Високий Перевал сподобавсья, мальовнича місцевість у казковому місці у вічнозелених карпатах!!! Приємне спілкування персоналу вразило дуже під час першого і другого дня нашого перебування: Зустріла привітна дівчина-Мар"яна, відповіла на всі наші запитання і розпитування, За це Вам дуже дякую, а також бармен(молодий хлопчина-нажаль ім"я незнаю) в Колибі, теж показав, що таке високий рівень обслуговування, і смачні смачні страви! (Дякую ВАМ з кухарем за це)---- "невже накінець-то ми вийшли на європейський рівень обслуговування"- сказала моя дружина... - та дуже шкода, що рано зраділи, але про це потім... Номери люкс в загальному хороші, все як на фото, якщо незважати на недоліки, яких масса але незначних... Сауна, баня, просто відмінні... Колиба теж... а олені... ручні казкові тваринки взагалі зачаровували Нас своєю кмітливістю... Ну й про головне, гірки для катання на лижах... Їх в Вишкові дві... одна з маленьким саморобним підйомником десь 400 метрів, побудованим приватною особою, якого звуть Рома. Нажаль познайомитись з Вами невипало нагоди, але дуже дякую Вам за підйомник, за те що не шкодуєте його для інших, на ньому було приємно підніматися і спускатися на лижах по хорошо розйізжденій гірці, накатаній теж мабуть Вами!!!А також Дякую молодій компанії хлопців і дівчат з Харькова, завдяки яким ми покаталися на Вашій гірці, які Нас проконсультували і навчили... А от про другу гірку, яка якби знаходиться в власності Високого перевалу шкода, враження не зовсім... Ні... ні... вона прекрасна довжиною десь 900 метрів, але коли ми на неї прийшли, то дуже засмутилися...

  Не понравилось:
  ... підйомник не працював, нам сказали, що із-за недостатності снігу на ній, але це було неправдою, снігу було предостатньо... На наші прохання у директора, який нам видавав лижі напрокат запустити його -ми отримували одну й туж відповідь: недостатньо снігу. Взявши лижі напрокат і пронесши їх на плечах десь 800 м.(в один бік) до гірки і назат, долаючи підйоми гірки 900м пішки, ми компанією десь з десяти чоловік каталися на ній два дні.. Задоволення непередаваєме коли спускаєшся -це дійсно круто, але.... якби ж не але... пішки наверх... ноги гуділи, плечі від лиж теж... шкода було наших дівчат, які вже немогли тягати ті лижі... от і переріс приподобний відпочинок в недуже хороший... іншими словами шкода, що керівництво Вашого Комплексу не до всіх гостей відноситься однаково, тому що коли 27 січня заїхала тур група десь до тридцяти чоловік, то і підьйомник запрацював 28 і 29, і сніданок покращав... незнаю чому так?! чи то грошенят підкинули директору, чи Вам, власнику поскаржились... але вже сил кататися ні в кого з нас небуло.. Тай настрій був вже не той.. вразило ще й те що коли змінилася зміна, то й враження помінялось... -до європи нам ще огого.....
  Але як би там небуло,хочу подякувати власнику комплексу Високий перевал за створений прекрасний казковий край, Дякую Вам... Але нажаль не можу подякувати за організованість Вашого колективу, та за відношення до гостей.... Окрім вищезгаданих працівників... Вони молодці... всім потрібно в них повчитися... Дякую за увагу!
  30.01.2011 г.
 • 1.00
  маша
  Понравилось:
  природа кончено же класс, чистый воздух много снега. в отеле понравилась сауна и бассейн. питание очень вкусное и много. про диету можете забыть)))в общем, отдых есть отдых и понравилось, но в вышков больше не поеду.

  Не понравилось:
  ой столько всего, что не знаю с чего начать.... во-первых номера...слышимость ужжасная! стены фанерные! в номерах не убирают. на 4-х местный номер 1 шкаф , в котором 2 вешалки!!!и одна розетка! кровати поломанные, про санузел отдельная история - он совместный, а туалет никто наверное не убирает. С транспортом в селе тоже есть проблемы, только проходящие автобусы и ходят, как хотят. Так что выбраться куда-то проблема. В гостинице прокат лыж и санок, санок вечно нет или одни, а все заняты. С лыжами тоже не факт, что найдется ваш размер...
  10.01.2011 г.

Новый отзывДругие места в Вышкове

Гостиница «Высокий перевал»3.0053